Prodloužená záruka na kola Superior

 

Superior si zakládá na kvalitě svých kol a rámů. Tento fakt se snaží podložit možností prodloužit si standardní záruku na 3, případně 5 let. Pro obě varianty těchto prodloužených záruk platí totožná pravidla.

• Kolo musí být zakoupeno u autorizovaného prodejce Superior.
• Záruka se vztahuje pouze na prvního majitele, přičemž platí na kola vyrobená od roku 2014 včetně. Současně se vztahuje na výrobní vady rámu a jeho provedení, nikoliv na povrchovou úpravu rámu
• Kolo musí být minimálně jednou ročně v autorizovaném servisu, kde se zkontroluje rám. Potvrzení této prohlídky pak musí být zaneseno do tabulky v záručním listu.
• Datum prodloužené záruky se počítá ode dne zakoupení kola.

3-letá záruka

Pro získání 3-leté záruky stačí pouze vyplnit formulář na této webové stránce. Obratem poté přijde na uvedený mail potvrzení prodloužené záruky.

Odkaz pro registraci: https://superiorbikes.eu/cz/warranty

5-ti letá záruka

Pro cyklisty, kteří chtějí mít jistotu dlouhodobého bezproblémového fungování je zde možnost prodloužení záruky až na 5 let! Tato možnost je zpoplatněna. Záruku u duralových rámů prodloužíte za 1375 Kč, karbonové a celoodpružené jsou pak zpoplatněny částkou 2750 Kč.

Pro získání 5-ti leté prodloužené záruky je potřeba dostavit se k autorizovanému prodejci superior, který společně s vámi tuto registraci přes aplikaci provede. Po připsání částky na účet poté přijde prodejci i zákazníkovi mail s potvrzením prodloužené 5-ti leté záruky.

 

Veškeré detaily vztahující se k prodlouženým zárukám naleznete zde: https://superiorbikes.eu/cz/warranty

 

Prodloužená záruka na kola Scott

 

Pokud kolo Scott již vlastníte, případně o něm uvažujete, jsou následující řádky přesně pro Vás. Scott totiž kromě standardní dvouleté záruky nabízí prodlouženou záruku na rám, a to rovnou pětiletou. Delší záruka na rám je bezpochyby velice důležitá, protože spousta vad se může projevit až po delším časovém horizontu. Takto můžete být téměř bez obav.

Co pro to musíte udělat? Je to velice jednoduché! Stačí kolo pouze zaregistrovat na

www.scottsport.cz

Na těchto webových stránách pouze zadáte určité údaje – jedná se zejména o Vaše kontaktní informace, datum nákupu kola, číslo rámu apod. Poté už je potřeba pouze souhlasit s podmínkami a pětiletá záruka je Vaše!