BLOG #4 - Force, snoubení kvality a dostupnosti

Force, snoubení kvality a dostupnosti

Ačkoliv to všem nemusí být příliš známo, značka Force se na trhu pohybuje již od roku 1991. Jedná se tedy o výrobce, který za dobu trvání své existence získal již celou řadu zkušeností. V prvních letech své existence působila firma ve Zlíně. Od roku 2016 se sídlo firmy KCK Cyklosport-Mode s.r.o., pod jejíž křídla Force spadá, přesunulo do Otrokovic, kde vzniklo velmi moderní zázemí.

Force má ve svém sortimentu téměř 3000 položek, které pokryjí prakticky všechny potřeby nadšeného cyklisty. V sortimentu naleznete vše od nosičů na kolo až po zvonky. Velice oblíbenou sekcí je oblečení a komponenty, dalším rozsáhlým segmentem jsou pak sluneční brýle. Devizou výrobce je především dostupnost, za přijatelnou cenu totiž přináší kvalitní zboží. Na tuzemském trhu si značka Force již vydobila své místo, další díl pozornosti tak ubírá na zahraniční trhy. Těch není málo, mezi významné patří například Slovensko, Dánsko, Bělorusko, Chorvatsko, Itálie, Maďarsko, Lotyšsko, Rumunsko či Slovinsko

To využívají nejen amatérští cyklisté, ale rovněžprofesionálové, zejména pak tým Willier Force 7C. Jeho závodníci se účastní celé řady silničních, ale také MTB závodů. A v poslední době také zaznamenal vynikající úspěch. Dvojice Ondřej Fojtík a Massimo Debertolis získali pomyslné vavříny v kategorii Masters na populárním etapovém závodě Cape Epic. V celkovém pořadí pak obsadili 28. příčku. Force taktéž podporuje nadějné jednotlivce. Jedním z nich je Tomáš Eibl, český reprezentant v trialu, který pravidelně okupuje přední příčky.