O firmě

Společnost CykloVAPE vznikla na základě potřeby majitelů spojit svůj koníček se zkušenostmi z obchodu, managementu a logistiky.

Jsme ryze česká firma a na trhu působíme od roku 2010. Za tuto dobu jsme si již vybudovali pevné místo mezi cyklistickými dodavateli, výrobci a především zákazníky.

Začínali jsme s výrobou a prodejem vlastní značky kabonových zapletených kol CykloVAPE. Naše kola si našla svoje místo na trhu především v handicapovaném pelotonu, cyklokrosu a triatlonu.
I přes vysokou kvalitu kol a úspěšnost v prodeji jsme nakonec od výroby upustili a rozšířili náš záběr do maloobchodního prodeje a maximální kvality poskytovaných služeb zákazníkům.

Nákupy můžete v současné době uskutečnit jak v našem e-shopu, tak v naší kamenné prodejně v Praze na adrese Poděbradská 1099/166, Hloubětín, kde Vám nabízíme veškeré dostupné kvalitní potřeby pro cyklisty, servis kol a poradenství. V prodeji se zaměřujeme na kvalitní značky. Svým zákazníkům nabízíme pouze originální zboží a výrobky.

Pokud chcete kvalitu, u nás ji rozhodně najdete.

► Prodáváme kola značky Scott, Superior a Felt
► Provádíme servis lyží a snowboardů
► Jsme oficiální Mavic Tech Dealer
► Jsme oficiální prodejce a servis pro Rockshock a Avid
► Jsme oficiální prodejce a servis Sram
► Jsme oficiální prodejce a servis SHIMANO
► Jsme oficiální prodejce značky BBB s největším výběrem v republice na prodejně
► Jsme oficiální prodejce značky Force
► Jsme oficiální prodejce  značky Schwalbe
► Jsme oficiální prodejce značky OAKLEY
► Jsme oficiální prodejce značky Giro
► Pro servis používáme výhradně profinářadí Park Tool
 

Podnikání má generovat spokojené zákazníky, nové příležitosti a zisk. Naším cílem je část zisku směřovat formou podpory do cyklistiky, abychom tak napomohli medializaci a popularizaci cyklistiky v očích veřejnosti a přitáhli celou řadu sportovních talentů k tomuto krásnému sportu.

Podporujeme handicapované cyklisty a máme vlastní cyklistický team. Handicapovaná cyklistka Iveta Kolínská je i díky naší podpoře stříbrná medailistka na Mistrovství světa v Dánsku 2011.

Naše další podpora směřuje k ženské cyklistice, hobby závodníkům a dětem.

Při každém nákupu u nás tak podpoříte cyklistické talenty a náš team CykloVAPE.

Děkujeme Vám za tuto podporu a věříme, že naše společná spolupráce povede i dál k většímu rozvoji cyklistiky u nás.


Za CykloVAPE

Jiří Feistner