Věrnostní program

Registrujte se na našich prodejnách a můžete začít sbírat svými nákupy výši slevy.

 

BRONZOVÁ ZÁKAZNICKÁ KARTA 5 %, SLEVA NA DVA ROKY

Jakmile dosáhnete svými nákupy obratu ve výši 25.000,- Kč, karta aktualizuje slevu a vy od tohoto okamžiku můžete 2 roky využívat slevový program ve výši 5 % na všechny nákupy a servis u nás. Na tuto kartu načítáme všechny Vaše nákupy na našich prodejnách a tím získáváte potřebný kredit pro další výhody.

     VÝHODY BRONZOVÉ KARTY

 - Sleva 5% na zboží
 - Sleva 5% na služby a servis
 - Přednostní servis v rámci našich kapacitních možností
 - Karta je přenosná
 - Karta platí pouze na nezlevněné zboží

STŘÍBRNÁ ZÁKAZNICKÁ KARTA 10 %, SLEVA NA DVA ROKY

Jakmile dosáhnete svými nákupy obratu ve výši 50.000,- Kč, karta aktualizuje slevu a vy od tohoto okamžiku můžete 2 roky využívat slevový program ve výši 10 % na všechny nákupy a servis u nás. Na tuto kartu načítáme všechny Vaše nákupy na našich prodejnách a tím získáváte potřebný kredit pro další výhody.

     VÝHODY STŘÍBRNÉ KARTY

 - Sleva 10% na zboží
 - Sleva 10% na služby a servis
 - Přednostní servis v rámci našich kapacitních možností
 - Karta je přenosná
 - Karta platí pouze na nezlevněné zboží

ZLATÁ ZÁKAZNICKÁ KARTA 15 %, SLEVA NA DVA ROKY

Jakmile dosáhne částka na Vaší stříbrné zákaznické kartě hodnoty 100.000,- Kč, automaticky se Vaše karta stává kartou zlatou. V den načtení částky získáváte slevu 15% na další následující 2 roky. Na tuto kartu načítáme všechny Vaše nákupy na našich prodejnách a tím získáváte potřebný kredit pro další výhody.

     VÝHODY ZLATÉ KARTY

 - Sleva 15% na zboží
 - Sleva 15% na služby a servis
 - Přednostní servis v rámci našich kapacitních možností
 - Karta je přenosná
 - Karta platí pouze na nezlevněné zboží

DIAMANTOVÁ ZÁKAZNICKÁ KARTA 20 %, SLEVA NA DVA ROKY

Ihned, jakmile u nás dosáhnete obratu za nákupy ve výši 200.000,- Kč, zařazujete se do naší exkluzivní skupiny diamantových zákazníků. V den načtení částky získáváte slevu 20 % na další následující 2 roky. Na tuto kartu načítáme všechny Vaše nákupy na našich prodejnách a tím získáváte potřebný kredit pro další výhody. Pro VIP zákazníky dále připravujeme speciální programy.

     VÝHODY DIAMANTOVÉ KARTY

 - Sleva 20% na zboží
 - Sleva 20% na služby a servis
 - Přednostní servis
 - Karta je nepřenosná, platí pouze pro naše VIP zákazníky
 - Karta platí pouze na nezlevněné zboží


VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Sleva poskytovaná kartou je základní a nesčítá se s ostatními slevami. Sleva se nevztahuje na elektrokola výrobce LECTRON. Slevu na zákaznickou kartu lze uplatnit pouze při jejím předložení, pouze v prodejnách CykloVAPE.
Zákaznická karta je platná ihned po naplnění určené částky. V případě programu diamantová karta může prodejce požadovat ověření totožnosti majitele karty. Zákaznické karty vydává společnost: CONNECT STORE s.r.o., IČ: 06152112, Rybná 716/24, 110 00 - Praha 1